O nás

1497178568_orig.jpg

Roman KINTLER

Mladý ambiciózní šéfkuchař, který pracoval v moderních slovenských restauracích, na svojí profesní cestě spolupracoval i s Marcelem Ihnačákem a Jaroslavem Žídkem. Pro Romana je pracovní krédo poctivost a odpor k mražených polotovarům. Nebojí se experimentovat a bořit zažitá pravidla. Svojí práci a výsledek na talíři považuje za svoji nejlepší vizitku pro každého hosta.

Naše káva Afro coffee

Vše začalo jako sen, jehož cílem bylo ukázat světu nový obraz Afriky. Obraz sebevědomého, ambiciózního kontinentu daleko od tradičních stereotypů. Káva se pěstuje v etiopských vysočinách a čaje Rooibos v oblasti Western Cape. Našim přirozeným závazkem vůči Africe je používat udržitelné výrobní metody a zajistit odpovědnost v rámci Fairtrade.

1492262449_orig.jpg

Co jinde nenajdete domácí udírna

Rádi bychom, aby Vám naše jídlo chutnalo a vonělo. Používáme osvědčené techniky zpracování potravin. Uzení, nakládání, fermentování.

1492262304_orig.jpg
1492264564_orig.jpg

„Fresh“ Vás nenechá na pochybách, že jste na tom správném místě a „Fat“ Vás o tom bezezbytku přesvědčí. Kromě páté chutě umami se hrdě hlásíme i k té šesté. Zdravý tuk je nositelem chuti a my s ním umíme pracovat tak úžasně, že se musíte přesvědčit sami. Pokud si však budujete důvěru po malých krůčcích, začněme od začátku. Vítejte ve Fresh…

1492264619_orig.jpg

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.